Nr. Crt. Numele si prenumele elevului Clasa Mentiune/Premiul Denumirea competitiei
1. Muntean Daniela XII D II faza naţională

Olimpiada cu caracte interdisciplinar - tehnologii

2. Apostu Iulia Maria X A Menţiune faza naţională Olimpiada cu caracte interdisciplinar - tehnologii
3. Milea Ramona XI C Menţiune faza naţională Olimpiada de Lb. Franceza
4. Ciuceanu Emilian IX C Premiu Special Rezolvitor la Gazeta Matematica
5. Fe Egretta XI B Premiul 3 Targul International Timisoara 2008
6. Mosor Andreea X B Premiul I Concursul de Informatica Aplicata
7. Dobre Doriana XI C Mentiune - faza nationala

Concursul national "Adolf Haimovici"

8. Apostu Iulia Maria X A Menţiune faza naţională

Concursul national "Adolf Haimovici"

9. Ciufudean Cosmin IX A Premiul III

Concursul de Informatica Aplicata

10. Blaga Dan XI B Premiul I

Pagini Web - Concursul « Mesajul meu antidrog »

11. Moisei Iulia XI E Premiul I

Olimpiada cu caracter interdisciplinar - tehnologii

12. Pacurar Alexandra XII E Premiul I

Olimpiada cu caracter interdisciplinar- tehnologii

13. Ghinţu Alexandru XII B rp Premiul I

Olimpiada cu caracter interdisciplinar- tehnologii

14. Mihutescu Andreea XI A ac Premiul I

Concurs Profesional

15. Capatana Alina XI C ac Premiul I

Concurs Profesional

16. Rusu Mihaela XII D Premiul II

Olimpiada cu caracter interdisciplinar- tehnologii

18. Cretu Ioana XII B rp Premiul II

Olimpiada cu caracter interdisciplinar- tehnologii

19. Iagaru Ionela X D Premiul III

Olimpiada cu caracter interdisciplinar- tehnologii

20. Spatariu Ana Maria XI B Premiul III

Olimpiada cu caracter interdisciplinar- tehnologii

21. Proteasa Ana Maria XI D Premiul III

Olimpiada cu caracter interdisciplinar- tehnologii

22. Glogovetan Ioana XII B rp Premiul III

Olimpiada cu caracter interdisciplinar- tehnologii

23. Dobre Doriana XI C Premiul II

Olimpiada de lb. franceza

24. Faur Catalin X C Premiul II

Olimpiada de istorie

25. Ivanov Paula IX A Premiul II

Olimpiada de lb. engleza

26. Birtalan Vlad XI A Premiul II

Olimpiada de lb. engleza

27. Ciucurel Madalina X A Premiul III

Olimpiada de lb. engleza

28. Kelemen Ana Maria X B Premiul III

Olimpiada de lb. engleza

29. Gyongyi Ana Maria X C Premiul II

Concursul naţional "Adolf Haimovici"

30. Uscatu Dumitru XI C Premiul II

Concursul naţional "Adolf Haimovici"

31. Schiterli Alina X D Premiul III

Concursul naţional "Adolf Haimovici"

32. Contiu Ana Maria XII C Premiul III

Concursul naţional "Adolf Haimovici"

 

 

Home  |  Galerie foto |  Info |  Contact

Webdesign by Danny © Colegiul Economic. Toate drepturile rezervate